Borovo

dovoljno
dobro
za dijete!

D.V. Zlatokosa osnovan je 1999. godine. Osnivač vrtića je Općina Borovo. 1998. godine Općina Borovo je osigurala lokaciju i svu potrebnu dokumentaciju za izgradnju novog vrtića. UN je svojim sredstvima financirao izgradnju cijele zgrade, opremu i igračke na dvorištu osigurao je C.R.I.C. dok je namještaj osigurala USAID.

Vrtić se financira sredstvima Osnivača Općine Borovo, uplatama roditelja te sredstvima MZO za Program namijenjen za djecu nacionalnih manjina i programe Predškole. U vrtiću se realiziraju redovni programi odgojno obrazovnog rada namijenjeni djeci uzrasta 1-7 godina.

Program rada realizira se na srpskom jeziku i ćiriličnom pismu te na hrvatskom jeziku i latiničnom pismu u trajanju od 2 sata dnevno u svakoj skupini.

U vrtiću radi 11 stalno zaposlenih radnika, prema potrebama i organizaciji rada zapošljavaju se radnici na određeno vrijeme.

Programi

po dužini trajanja

Rad sa djecom raspoređen je u skupine prema uzrastu djece

U pedagoškoj 2023.-2024. formirane su 4 skupine

MJEŠOVITA SKUPINA - DJECU UZRASTA 1-3,5 godine

MJEŠOVITA SKUPINA - DJECU UZRASTA 3-5 godina

SKUPINA DJECE UZRASTA: 5- 6 godina

SKUPINA DJECE PREDŠKOLSKOG UZRASTA - u okviru koje se realizira Program predškole u redovitom programu.

Ostanite u toku sa zbivanjima u našem Dječjem Vrtiću