Kontakt info

E-mail:djecji.vrtic.zlatokosa@vu.t-com.hr
web:www.zlatokosa-djecji-vrtic.hr

Izbornik

Vrtić se nalazi u ulici Nikole Tesle bb  u Borovu.
  Ako dolazite iz pravca Osijeka na prvom kružnom toku u Vukovaru  potrebno je ići lijevo , zatim pravo ( sa desne strane je Konzum), nataviti pravo do ulaza u Borovo.
Ako dolazite iz pravca Vinkovaca na prvom kružnom toku u Vukovaru potrebno je ići lijevo , na semaforu pravo. Na slijedećem kružnom toku desno i zatim pravo   ( sa desne strane je Konzum) nastaviti pravo do ulaza u Borovo.
Na samom ulasku u Borovo potrebno je preći prugu i glavnom ulicom ići pravo do samog vrtića koji je vidljiv sa iste. Prije vrtića potrebno je proći centar mjesta i zgradu Općine , ubrzo je i zgrada škole ( žute boje sa desne strane).  Nakon blagog zavoja je i vrtić ( zgrada crvene boje sa lijeve strane) dvorište je vidljivo sa glavne ulice . Potrebno je ući lijevo u ulicu gdje je glavni ulaz u vrtić.
 DOBRO DOŠLI !