JESEN JE STIGLA U NAŠ KRAJ

23.9.2021. 13:30:30

Promjena godišnjih doba uvijek je dobar povod da se u DV ZLATOKOSA , pripremi prigodna predstava za djecu.
U pravo danas, 23.9.2021. obilježen je dolazak Jeseni. Odgojitelji dramske grupe vrtića pripremili su zanimljiv program za svu djecu vrtića.
Malo jesenskih stihova, malo pjesme, zanimljiva scenografija i kostimi i eto prigodna predstava u kojoj djeca uživaju.
    Predstava  je organizirana na dvorištu kako bi sudjelovala sva djeca, po povratku u svoje sobe nastavili su aktivnosti sa svojim odgojiteljima.
 U cijelom prostoru vrtića vidljiv je jesenski ugođaj kako bi djeca uživala u novom godišnjem dobu.