KOŠNICA PRIJATELJSTVA

15.6.2022. 12:54:29

"Košnica prijateljstva" naziv je završne svečanosti djece predškolaca održane 14.6.2022. na dvorištu vrtića ZLATOKOSA.
Trideset dva predškolca  sa svojim odgojiteljima prikazali su zanimljiv i veseo program uz pjesmu i ples. Njihova vjerna publika, roditelji, bake i deke nagradili su ih gromoglasnim pljeskom. Bilo je tu i suza što je razumljivo, pojedina djeca u vrtiću su provela i više od 5. godina.
Na samom kraju dobili su diplomice i maturske kapice i nastavili druženje na dvorištu. Još jednom hvala svim roditeljima na dosadašnjoj saradnji kao i sudjelovanju u realizaciji same završne svečanosti.

" ....molim te mama, molim te tata, kad zatvaraš danas vrtićka vrata, zatvori ih tiho, tiho, tiše jer iza njih moje djetinjstvo diše. Zatvaraj ih tiho, tiho, tiše mahnut ću rukom i ništa više..."