NEK ŽIVI LJUBAV- ZAVRŠNA SVEČANOST PREDŠKOLACA

• NEK ŽIVI LJUBAV- ZAVRŠNA SVEČANOST PREDŠKOLACA

3.6.2019. 12:30:09

U Dečjem vrtiću ZLATOKOSA BOROVO , 14.6.2019. u 18,00 h održana je završna svečanost predškolaca pod nazivom " Nek živi ljubav". Deca grupe Zvezdice ovom svećanošću oprostili su se od svojih prijatelja , vaspitača i vrtića, budući da na jesen postaju đaci prvaci. Mnoštvo licitarskih srca , crvena boja te stihovi o ljubavi podsetili su sve prisutne koliko je važno voleti i biti voljen, koliko ljubav ispunjava, obogaćuje i čini ljude srećnima. Na kraju svečanosti deca su dobila diplome- za sve lepo vreme provedeno u vrtiću kako bi ih podsećale na ovaj period njihovih života. Druženje se nastavilo na dvorištu uz malo posluženje.