Slikovnice i stručna literatura - donacija ZVO-a

• Slikovnice i stručna literatura - donacija ZVO-a

19.12.2022. 15:20:29

Zajedničko vijeće općina Vukovar 16.12.2022. okupilo je u svom prostoru predstavnike vrtića i osnovnih škola sa područja svog djelovanja.
 Povod okupljanja bio je dodjela slikovnica, stručne literature te lektire.
 Tom prilikom Dječjem vrtiću ZLATOKOSA BOROVO, kao i ostalim vrtićima, donirane su slikovnice za djecu i stručna literatura za odgojitelje na srpskom jeziku i ćiriličnom pismu. Ovo je druga ovakva donacija u ovoj godini te pored kapitalnih investicija koje su vrtići iskoristili za kupovinu opreme, može se reći da je ZVO izdvojio značajna sredstva za vrtiće u ovoj godine.
Sve navedeno od izuzetne je važnosti za naš vrtić, djeca se raduju slikovnicama no kako su one potrošni materijal u vrtićima, veselimo se ovakvim donacijama.