SREĆNO DRAGE BUBAMARE

14.7.2020. 13:09:57

Predškolci Dječjeg vrtića ZLATOKOS završili su predškolski odgoj „događajem“ i ove godine. Dvadeset i dvije "bubice", kako se zvala grupa kojoj su prisustvovali, na zanimljiv su način predstavili dio onoga što su učinili sa svojim odgajateljima. Kako bi se prilagodili epidemiološkim mjerama, događaj je realiziran u dvorištu sa smanjenim brojem gostiju.

Uz puno crvene boje i bezbroj crnih točkica, veselih stihova uz glazbu, djeca su govorila, glumila i plesala.

I sve na radost roditelja. I oni su, s upravo završenim upisom u prvi razred, shvatili da je jedan dio života njihove djece gotov i da ih na jesen čeka još jedna velika vrata, još jedna velika zgrada, škola.

Jedna generacija predškolaca odlazi, a drugo puno mlađe dijete tek se upisuje u vrtić i započinje svoju prvu novu avanturu.

Sretno svima, malim i velikim.