UPUS DJECE U DV ZLATOKOSA BOROVO U PEDAGOŠKU 2022.-2023.GODINU

• UPUS DJECE U DV ZLATOKOSA BOROVO U PEDAGOŠKU 2022.-2023.GODINU

13.6.2022. 11:52:50

UPIS DJECE U DV ZLATOKOSA BOROVO U PEDAGOŠKU 2022.-2023. G.

UPIS SE VRŠI  ZA DJECU OD 1-6 G.
PRIJAVA SE MOŽE OSTVARITI NA SLJEDEĆI NAČIN:

I) E-UPIS:
od 16.-24.6.2022. - podnošenje zahtjeva putem portala e-građani ili neke druge
vjerodajnice niske sigurnosti.
Ukoliko roditelji nemaju ništa od  navedenog  e-prijavu mogu  realizirati u vrtiću uz pomoć administratora.
Na portalu e-građani odabire se opcija "Upis u vrtić", zatim se prati prijava i unose traženi podaci.

II) od 25.6.2022. podnošenje zahtjeva u vrtiću,
dokumentacija se može preuzeti u vrtiću ili na web stranici vrtića i dostaviti u vrtić
od 7,00 do 15,00 sati svakim radnim danom na adresi, Nikole Tesle bb Borovo.

DODATNE INFORMACIJE MOGU SE DOBITI NA TELEFON:
032 / 439-542

E-upis u vrtiće

Upute za korištenje sustava

Preduvjeti za korištenje

Preduvjeti za korištenje web aplikacije Upisi u vrtiće su:

pristup internetu

Korisnik ima valjanu vjerodajnicu odgovarajuće razine sigurnosti. Niska sigurnosna vjerodajnica dovoljna je za ispunjavanje uvjeta za upis.

Prijavite se u sustav

Za korištenje sustava potrebna je uspješna prijava. Nakon odabira usluge na portalu e-Građani (dostupan na https://gov.hr) prikazuje se početni ekran za prijavu korisnika na web aplikaciju Upisi u vrtiće putem NIAS sustava.

Za korištenje e-usluge korisnik mora dati privolu portalu e-Građani za obradu osobnih podataka u skladu s prihvaćenim Općim uvjetima korištenja.

Nakon uspješne prijave na uslugu, prikazuje se zaslon za odabir modula. Za pristup upisnom dijelu upisa u ustanove ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja odabire se pristup upisnom modulu u dječjim vrtićima.

Nakon odabira modula, prikazuje se početna stranica.

Početna stranica se sastoji od sljedećih dijelova:

1. Početni zaslon sadrži sljedeće kartice:

a. Radna površina

b. Institucije i programi

c. Postavke prikaza

d. Crvena navigacijska traka koja je uobičajeni element portala e-Građani putem kojeg pristupate filteru usluge, svom korisničkom profilu, korisničkom pretincu i elementima pristupačnosti

2. Informacija o tekućoj pedagoškoj godini

3. Podaci o maloljetnom djetetu/djeci koju zakonski zastupa korisnik koji ispunjava uvjete za upis

4. Pregledajte sve kreirane zahtjeve u tabličnom obliku (ako su zabilježeni)

5. Opcija Izraditi novu aplikaciju koja nudi mogućnost izrade zahtjeva za upis u ustanovu/vrtić a. Svaki zapis djeteta popraćen je mogućnošću kreiranja zahtjeva za upis

6. Podnožje - sadrži logotip i poveznice na uvjete korištenja i kontakte korisničke podrške

Za izradu prijave za upis djeteta u vrtić roditelj/skrbnik mora izabrati opciju izrade nove prijave.

Unos podataka u zahtjev za upis podijeljen je u sljedećih šest koraka:

Pregledajte i provjerite roditeljske podatke

Pregledajte i potvrdite podatke o djetetu

Izbor ustanove i programa

Odabir kriterija

Početni razgovor

Potvrda zahtjeva

Nakon popunjavanja podataka u svakom koraku, korisnik mora potvrditi unos podataka odabirom opcije Potvrdi podatke i nastaviti na dnu obrasca zahtjeva kako bi prešao na sljedeći korak.

U bilo kojem trenutku možete odustati od kreiranja zahtjeva odabirom opcije Odustani, a zahtjev možete spremiti nakon trećeg koraka kako biste ga kasnije nastavili ispunjavati odabirom opcije Spremi i zatvori.