ZAVRŠNA SVEČANOST PREDŠKOLACA

• ZAVRŠNA SVEČANOST PREDŠKOLACA

14.6.2022. 10:46:11

14.6.2022. u 19,00 sati na dvorištu DV ZLATOKOSA BOROVO, održati će se završna svečanost predškolaca pod nazivom "Košnica prijateljstva".
U ovoj pedagoškoj godini 32 djece je pohađalo predškolu i od jeseni polaze u prvi razred osnovne škole. Skupina pod nazivom "Pčelice" ima 24 djece predškolskog uzrasta i skupina "Balončići" 8 djece budućih prvaka.
Na završnoj svečanosti prikazati će dio onoga što su radili i kako su provodili vrijeme u vrtiću sa svojim prijateljima i odgojiteljima.
Za sve lijepo vrijeme provedeno u vrtiću djeca će na kraju programa dobiti i diplome koje će ih  podsjećati na djetinjstvo provedeno u vrtiću.

Poštovani roditelji,

Budite naši gosti na završnoj priredbi predškolaca da zajedno ispratimo još jednu generaciju budućih prvaka.

Ovim prilikom želimo vam se zahvaliti na suradnji.

Želimo vam svako dobro i puno sreće u novoj avanturi koja čeka vas i vašu dječicu na jesen sa polaskom u školu.

Vrata našeg vrtića uvijek su otvorena i za vas i vašu dječicu a u našim srcima ima dovoljno mjesta za sve prošle i buduće generacije.

Zahvaljujemo, zaposleni  DV ZLATOKOSA.