UPISI

Upis djece u novu 2018 - 2019 pedagošku godinu u Dječjem vrtiću ZLATOKOSA BOROVO, provoditi će se u toku mjeseca lipnja i srpnja 2018.  te od 27. kolovoza 2018.godine. U skladu sa Pravilnikom o upisu i ostvarivanju prava i obveza korisnika usluga u dječjem vrtiću ZLATOKOSA BOROVO ( čl. 10, stavak 5 )   Upis djece u Dječji vrtić moguć je i tijekom godine sukladno potrebama roditelja i raspoloživim kapacitetima vrtića .

Djeca se upisuju u redovite programe koji se razlikuju po dužini boravka djece u vrtiću  9,5 satni , 6,5 satni, 5,5 satni.
   Vrtić je za djecu otvoren od 6,00 do 15,30 sati.
   Cijena usluge je sukladna dužini boravka: 9,5 satni  = 380,00 kn,
                                                                         6,5 satni  = 350,00 kn,
                                                                         5,5 satni = 250,00 kn.
   Sukladno Mjerilima za upis i Mjerilima za naplatu usluga koje donosi Osnivač, navedene cijene plaćaju roditelji u slučajevima kada jedan roditelj ima prebivalište na području Općine Borovo. U ostalim slučajevima roditelji plaćaju punu ekonomsku cijenu.
   Kraći program predškole sa početkom od 1.10. 2018. u trajanju od 250 sati godišnje ( ponedjeljkom, srijedom i petkom od 10,00 do 12,30 sati) je besplatan.
  Djeca se upisuju u:
 A)   4 skupine u okviru redovitog programa, :
   - 1-3 g.
   - 3-4 g.
   - 4-5 g.
   - predškolski uzrast - redoviti program u okviru koje se provodi i obvezni program predškole.
B)  kraći program predškole u trajanju 250 sati godišnje ( ponedjeljkom, srijedom i petkom od 9,30 do 12,00 sati).

Odluka o Planu upisa u pedagošku 2018/2019 godinu, donesena je na 5. sjednici Upravnog vijeća Dječjeg vrtića ZLATOKOSA BOROVO, održanoj 19.6.2018.
   Sva potrebna dokumentacija može se preuzeti u vrtiću ili na ovoj stranici.
   Preuzimanje dokumentacije i predaja zahtjeva moguće je svakog radnog dana od 7,00 do 15,00 sati u prostoru vrtića na adresi N.Tesle bb Borovo. Dodatne informacije mogu se dobiti na tel 032 439 542.

Potrebna dokumentacija:

1. Izvadak iz matice rođenih ili rodni list

2. Potvrdu o obavljenom sistematskom zdravstvenom pregledu predškolskog djeteta prije upisa u dječji vrtić (ovjerena kod nadležnog pedijatra)

3. Kopija osobne iskaznice jednog roditelja

4. Dokumenti za preuzimanje:
Izjava- Privola - Fotografije (MS Word dokument)

- Inicijalni upitnik (MS Word dokument)
IZJAVA- PRIVOLA - OBRADA PODATAKA (MS Word dokument)

- PRVI DANI  U  VRTIĆU (MS Word dokument)

- Suglasnost (MS Word dokument)

- Ugovor (MS Word dokument)

- ZAHTJEV - Dječji vrtić ZLATOKOSA BOROVO (MS Word dokument)