23. DJEČJA LIKOVNA RADIONICA

• 23. DJEČJA LIKOVNA RADIONICA

19.10.2023. 12:27:47

U okviru Dječjeg tjedna već 23. godine održava se i Dječja likovna radionica. Djeca zajedno sa umjetnicima iz Borova i bliže okoline, roditeljima i odgojiteljima stvaraju umjetnička djela u raznim tehnikama. Likovno izražavanje je nešto što djeca vole te je njihov interes velik posebno što su prisutni gosti umjetnici od kojih mogu vidjeti u konkretnom radu kako slika nastaje. Na svakoj do sada likovnoj radionici učestvovao je Mićun Nenezić iz Borova, učestvovali su i Slobodan Jovičić, Ljubica Mirosavljević, Ljilja  Ajduković te Milica Jeremić nekadašnja polaznica vrtića a sada student na likovnoj akademiji. Hvala svima koji su odvojili svoje vrijeme kako bi zajedno sa djecom našeg vrtića uživali u likovnom stvaralaštvu.