BOROVO SREĆAN TI 792. ROĐENDAN

• BOROVO SREĆAN TI 792. ROĐENDAN

23.5.2023. 10:55:57

Dvadeset i drugi maj, svake godine u Borovu se obilježava kao dan Općine. U DV ZLATOKOSA sa mališanima realiziraju se razne aktivnosti u kojima se sa djecom obilaze institucije u Borovu, analizira i slika grb i zastava Borova. Djeca imaju mogućnost predložiti što bi željeli da se u Borovu izgradi ili napravi kako bi život u Borovu bio što ugodniji. Svoje želje i prijedloge naslikane na velikoj čestitci odnesu načelniku Općine gospodinu Zoranu Baćanović te tako i čestitaju ovaj dan. Ova mala ali brojna delegacija čestitara na ovaj način žele ukazati da su i oni tako mali dio jedne velike zajednice u kojoj žive, da su dio Borova.
 BOROVO SREĆAN TI 792. ROĐENDAN.

Budući da je tog dana i Dan škole u Borovu, predškolci DV ZLATOKOSA učestvuju na priredbi posvećenoj ovom danu. Na ovoj priredbi osmi razredi se opraštaju od osnovne škole a predškolci se pripremaju za polazak u istu. Tako da  na ovoj priredbi učestvuju zajedno.
 SREĆAN DAN ŠKOLE SVI UČENICIMA I NASTAVNICIMA.