NOVA OPREMA NA DJEČJEM IGRALIŠTU

• NOVA OPREMA NA DJEČJEM IGRALIŠTU

14.9.2023. 7:36:08

Na dvorištu dječjeg vrtića ZLATOKOSA u toku ljeta napravljene su tri nadstrešnice koje djeci omogućavaju ugodniji boravak na otvorenom posebno u ljetnim danima te ih tako štiti od sunca za vrijeme igre u pješčaniku. Sredstva za izgradnju navedene zaštite osigurana su kroz projekat Ureda za demografiju na koji je aplicirao Osnivač vrtića Općina Borovo. Budući da odobreni iznos nije bio dovoljan Općina Borovo je izdvojila dodatna sredstva. Pored nadstrešnica postavljene su i drvene ljuljačke za koje je također sredstva izdvojila Općina Borovo.
   Ovom opremom igralište na dvorištu vrtića je upotpunjeno novim sadržajima na radost djece i zaposlenih vrtića.