ODRŽANA 22. DJEČJA LIKOVNA RADIONICA

• ODRŽANA 22. DJEČJA LIKOVNA RADIONICA

6.10.2022. 7:39:27

U okviru Dječjeg tjedna koji se obilježava u prvom tjednu mjeseca listopada, već tradicionalno se održava  Dječja likovna radionica u DV ZLATOKOSA BOROVO. Ove godine je 22. zadnjih dvije godine održavana je bez posjetitelja zbog epidemioloških mjera. Ove godine u goste su došli  roditelji i umjetnici. Djeca su uživala na dvorištu po sunčanom vremenu i slikala raznim tehnikama koristeći i prirodni jesenski materijal.
Zahvaljujemo svim roditeljima što su izdvojili svoje vrijeme i posvetili ga svojoj djeci i zajedničkom druženju. Izuzetno nas veseli što je među umjetnicima bilo i pitomaca našeg vrtića koji su sada na fakultetu likovnih umjetnosti ili su razvili svoju kreativnost kroz druge aktivnosti. Tako su bile Milica Jeremić i Zorana Petković nekadašnje polaznice vrtića i gošća iz Markušice Mira Trepić koja svoj likovni izražaj ostvaruje na razne načine izrađujući predmete za upotrebu od raznog prirodnog materijala. Hvala svima koji su ova dva dana bili sa našom dječicom i ovaj Dječji tjedan upotpunili im likovnim stvaralaštvom.