RUKSAK PUN KULTURE

8.11.2023. 12:52:39

Projekat Ministarstva kulture pod nazivom "Ruksak pun kulture" u ovo pedagoškoj godini realiziran je i u DV ZLATOKOSA BOROVO. Mališani dvije grupe " Leptirići" i " Cvjetići" bili su uključeni u aktivnosti u okviru navedenog projekta.
 8.11. 2023. u goste su stigli članovi Ansambla Glazbene staze iz Udruge Moj svijet koji su djeci održali koncert pod nazivom "Karneval životinja". Svirali su flautu, klavir i violončelo. Za djecu je ovo novo iskustvo koje nisu imali priliku doživjeti. Umjetnici su pomoću  instrumenata na zanimljiv   način dočarali djeci razne životinje. Nakon koncerta u opuštajućoj atmosferi poslušali su još malo muzike a zatim sve ono što su doživjeli slušajući i nacrtali. Pored nesvakidašnjeg iskustva umjetnici su djeci poklonili bedževe umjesto ulaznica. Kako bi i umjetnicima ovo druženje ostalo u sjećanju mališani su za njih pripremili simbolične poklone.
Naj iskrenije zahvaljujemo na predivnim trenucima u kojima su naši mališani imali priliku uživati.