ŠKOLA FUDBALA

18.12.2023. 13:24:24

I ove godine predškolci vrtića ZLATOKOSA učestvovali su u fudbalskom turniru održanom u okviru Škole fudbala za najmlađe. Od 10.-12. mjeseca 2023. djeca su vježbala sa trenerom osna fudbalska pravila. Na samo turniru takmičili su se i dječaci i djevojčice u posebnim kategorijama.
Organizator ove škole i turnira je Nogometno središte Vukovar koji su osigurali trenera i dresove te pehare. Turnir se održao u sportskoj dvorani u Borovu naselju 14.12. 2023.. Prijevoz za djecu iz vrtića ZLATOKOSA osigurala je Općina Borovo.
 Na samom turniru osim druženja i uživanja djeca su se i takmičila. Dječaci vrtića ZLATOKSA osvojili su prvo mjesto dok su djevojčice osvojile treće mjesto. Čestitke svima!