SLIKOVNICE ZA DJECU- DONACIJA ZVO

• SLIKOVNICE ZA DJECU- DONACIJA ZVO

19.10.2023. 13:53:05

Donacija slikovnica za djecu i stručne literature za odgojitelje stigla je iz Zajedničkog vijeća općina Vukovar. Ovo nije prva ovakva donacija zadnjih godina ZVO svim vrtićima koji realiziraju programe na srpskom jeziku donira slikovnice i stručnu literaturu na srpskom jeziku i ćiriličnom pismu.
Značajan broj naslova i knjiga stigao je i u DV ZLATOKOSA Borovo. Budući da su slikovnice i didakta potrošni materijal u vrtićima redovna nabavka istih je od velikog značaja. Posebno što je navedena izdanja teško kupiti u R.Hrvatskoj.
  Naj iskrenije zahvaljujemo svima koji prepoznaju potrebe djece u vrtićima i trude se izdvojiti sredstva za kupovinu slikovnica, didakte, igračaka i sl.