SVETOSAVSKA AKADEMIJA U ŠKOLI

• SVETOSAVSKA AKADEMIJA U ŠKOLI

28.1.2020. 14:11:19

Svake godine na Svetosavskoj akademiji u OŠ Borovo, kao gosti učestvuju i deca starije grupe DV ZLATOKOSA. Budući da su tu uglavnom budući đaci prvaci ovo je njihov prvi nastup u školi. Zahvaljujemo se učiteljima i rukovodstvu škole što su prihvatili i ovaj oblika saradnje, između jedine dve obrazovne ustanove u Borovu. Na ovaj način deca predškolci se prilagođavaju na prostor škole a i aktivnosti unutar nje. Pored nastupa na Svetosavskoj akademiji te priredbi povodom Dana škole i Opštine , deca vrtića Zlatokosa dolaze u školsku biblioteku, posećuju buduće učitelje kako bi prelaz iz vrtića u školu za decu bio što lakši. Uz prigodan igrokaz i ples deca su svojim nastupom uveselila prisutne goste i posetioce zajedno sa svojim starijim drugarima.