UPIS DJECE U PEDAGOŠKU 2024.-2025. GODINU

• UPIS DJECE U PEDAGOŠKU 2024.-2025. GODINU

2.6.2024. 20:19:48

Upis u DV ZLATOKOSA BOROVO provodi se u skladu sa Planom upisa i Pravilnikom o upisu.

(1) Upisi u pedagošku 2024./2025. godinu provoditi će se Javnim pozivom ;

- elektronski upisi od 13.do 21.6 2024. predaja zahtjeva putem aplikacije e-građanin osobno ili u vrtiću uz pomoć povjerenika,

- od 1. do 30.6.2024. predaja zahtjeva u vrtiću, dokumentacija se može preuzeti u vrtiću ili na web stranici vrtića.

(2) Zahtjevi u vrtiću zaprimaju se od 7,00 do 15,00 svakog radnog dana u prostorijama DV ZLATOKOSA BOROVO.

(3) Za sudjelovanje u Javnom pozivu potrebno je priložiti sljedeću dokumentaciju:

• zahtjev za upis, (kojeg čine i dokumentacija za upis koja se preuzima u Vrtiću ili na mrežnim stranicama Vrtića),

• dokaz o prebivalištu djeteta i korisnika usluga (jednog roditelja/skrbnika i djece) – osobna iskaznica,

• preslike rodnog lista za dijete,

• potvrda o radnom statusu korisnika usluga ( roditelja/skrbnika),

• uvjerenje o zdravstvenom stanju djeteta,

• dokumentacija kojom se dokazuje status djeteta s teškoćama u razvoju sukladno odredbama članka. 6. podstavka 1. Državnog pedagoškog standarda predškolskog odgoja i naobrazbe (NN, broj 63/08, 90/10),

• ostale dokaze po potrebi na koje se korisnik poziva za prednosti pri upisu.

(4) Elektronski zahtjev za upis povlači traženu dokumentaciju kroz aplikaciju osim potvrde liječnika koja se donosi u vrtić kao i potvrda o radnom statusu roditelja/skrbnika.

Plan upisa – 2024-2025 (2).doc
(kliknite za preuzimanje dokumenta)
Pravilnik o upisu- 2024..doc
(kliknite za preuzimanje dokumenta)